Podpora festivalu spevu a historického senobrania

ZDRAVÍM VÁS FOLKLORISTI  A MILOVNÍCI ĽUDOVÝCH TRADÍCIÍ,

isto všetci viete, ktorí organizujete nejaké folklórne podujatia alebo sa na nich zúčastňujete, že okrem  vypätia a odhodlania každého zainteresovaného sú na zdarný priebeh akcie potrebné aj nemalé finančné prostriedky. A najťažšie je ich zohnať.

Aj vo Veľkom Šariši – ŠARISKE GAVAĽIRE osem rokov po sebe organizujeme podujatia v ručnom kosení trávy.

Na rok 2014  ( 7.júna) by sme chceli do tohto podujatie  pridať ešte viac autentického folklóru a pozvať viac speváckych skupín (súborov) a potom každý rok striedať. Na to potrebujeme prostriedky a tak sme podali projekt s možnosťou podpory Pivovarom ŠARIŠ – Občianska voľba. Za ten projekt však je potrebné hlasovať.

A tak Vás prosím o podporu hlasovaním všetkých, ktorým leží folklór v srdci a majú prístup k počítaču.  Každý počítač –jeden hlas. Zaberie to len maximálne 2 minúty.

webnoviny

Stačí vyhľadať stránku www.webnoviny.sk, ísť nižšie v stránke a na pravej strane je ANKETA webnovín –hlasovanie za projekty mimovládnych organizácií. Pod tým je 11 vybraných projektov a náš je FESTIVAL SPEVU A HISTORICKÉHO SENOBRANIA (predposledný). Kliknúť na krúžok pred ním a kliknúť na odoslať.

Všetko!

Skúste to takto podať aj kolegom, deťom, rodine, priateľom, sympatizantom, skoro v každej domácnosti alebo na pracovisku majú dnes počítač.

Táto možnosť je len do 3. 12. 2013.

Za ochotu a podporu vopred ďakujem!

Ing. Dušan Lukáč
ved. skupiny ŠARISKE GAVAĽIRE
OZ Klub ľudových tradícií

______________________________________________________
P.S.: Ak to vyjde tak sa v lete s niektorými FSk určite stretneme.